08-9211506    

חוות סוסים ברחובות המתמחה ברכיבה טיפולית

מחפשים חוות סוסים ברחובות והסביבה? אם כן, כדאי שתכירו את חוות המרחב הפתוח המשתרעת על פני 20 דונמים בכפר שמואל. החווה שהוקמה על ידי ד"ר עופר קומרובסקי פועלת כבר 15 שנים כחוות רכיבה מקצועית, וכמרכז טיפולי המהווה גם מוקד שוקק חיים לשלל חוגים, הפעלות ופעילויות מעשירות וחווייתיות.

בחווה תוכלו למצוא מתקן רכיבה רחב ידיים הכולל 6 מגרשי רכיבה פתוחים, מגרש רכיבה מקורה, פינת חי וליטוף גדולה ומגוונת, מתקני משחקים וגינה מטופחת. החווה מוכרת ע"י כל קופות החולים אשר מעניקות לכם סיוע וסבסוד בשיעורי הרכיבה.

מרכז רכיבה טיפולית ברמה הגבוהה ביותר

אחד ממוקדי הפעילות המרכזיים של החווה מתמקדים במרכז הטיפולי שלה, המציע חוגי רכיבה טיפולית ברחובות עבור קשת רחבה של בעיות וצרכים מיוחדים.

השיעורים המועברים על ידי צוות מקצועי, מוסמך ומיומן שמלווה בפסיכולוגים המספקים גם ליווי והדרכות הורים.

 

בין היתר, רכיבה טיפולית המוצעת בחווה מתאימה עבור ילדים הסובלים מחוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, וכן בעיות של וויסות תחושתי, קשיים מטוריים והפרעות התפתחויות לרבות הספקטרום האוטיסטי.

בנוסף, החווה משמשת כמרכז תעסוקה לבעלי צרכים מיוחדים ומהווה חלק מתהליך שיקומי. וכמרכז הכשרה לחיים עבור נוער בסיכון.

הטיפולים המקצועיים נשענים על שיטה וחזון ייחודיים, הזוכים לשיתופי פעולה עם קופות החולים השונות ומומלצים על ידי רופאי משפחה וילדים ורופאי התפתחות הילד.

 

שלל חוגים ופעילויות נוספות בחווה

במתחם גדול ורבגוני זה אנו מקיימים קשת רחבה של פעילויות הכוללות:

שיטת המרחב הפתוח

אנו פועלים על פי שיטה ייחודית והוליסטית המעניקה סביבה טבעית וחיובית, שמשפרת ומטפלת בהיבטים מוטוריים, רגשיים, נפשיים וחושיים. זאת, מתוך מטרה לגלות את העוצמות והיכולות הטמונות בכל אדם לאור עמידה והתמודדות מול פחדים, קבלת השונה והייחודי שבנו, והיכולת להתגבר על מכשולים ולהגיע להצלחות והישגים יוצאי דופן.

לפרטים נוספים והרשמה

המתגוררים ברחובות וסביבתה מוזמנים להגיע לחווה שלנו ולהתרשם ממה שיש לנו להציע. להרשמה, ייעוץ מקצועי וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עמנו עוד היום בטלפון 08-9211506.