08-9211506    

 

חשוב לדעת!

 

חוות המרחב הפתוח משתפת פעולה עם כל קופות החולים

 

קופות החולים מעניקות סבסוד משמעותי לרכיבה טיפולית עבור מגוון בעיות 

 

לייעוץ בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו:

 

צור קשר

08-9211506 

 

רכיבה טיפולית – כללית, מכבי וקופות החולים הנוספות

בשנים האחרונות גברה מאוד ההכרה בקרב הממסד הרפואי ביתרונותיה ואיכויותיה של הרכיבה הטיפולית. על כן, כיום מעניקות כל קופות החולים סבסוד כספי משמעותי למשפחותיהם של ילדים הפונים לטיפול זה במרכזים מורשים המצויים בהסדר עימן, כמו חוות המרחב הפתוח.

 

במה יכולה לסייע רכיבה טיפולית

אם אתם חברים בקופת החולים הגדולה בישראל ומעוניינים לקבל סבסוד עבור רכיבה טיפולית, כללית בהחלט מאפשרת לקבל את הסיוע הכספי. דברים אלו נכונים גם לגבי רכיבה טיפולית עם מכבי, מאוחדת ולאומית. כאמור, בשנים האחרונות מכירים יותר ויותר רופאי ילדים ומומחים להתפתחות הילד ביתרונות הרכיבה הטיפולית. בין היתר, היא מומלצת לילדים הלוקים בהפרעות התפתחותיות, לרבות אלו המצויים על הספקטרום האוטיסטי. כמו כן, היא מומלצת על ידי הרופאים לילדים הלוקים בקשיים מוטוריים, בוויסות התחושתי, וגם בהיבט הנפשי של חוסר ביטחון או דימוי עצמי נמוך.

 

כמה מילים על חוות המרחב הפתוח

מזה 15 שנים שפועלת החווה בכפר שמואל תחת ניהולו של ד"ר עופר קומרובסקי, ונמצאת במיקום נגיש וקרוב מאוד לגוש דן. העקרונות המנחים בחווה הן התגברות על פחדים, חיבור לעוצמות האישיות, ראיית החיובי, חוויית הצלחות והגעה להישגים. עקרונות אלו ניכרים הן בסביבתה הפתוחה, הנעימה ושוקקת החיים של החווה, והן בניסיון וברמה המקצועית של המטפלים והפסיכולוגים המלווים. כמובן, להשגת מטרות חשובות אלו תורם החיבור אל חיה אצילית ואנרגטית שיש בה גם הרבה רכות ועדינות, עימה יוצר הילד מגע וקשר בסביבה טבעית ומחוברת אל המציאות.

 

לפרטים נוספים על רכיבה טיפולית וסבסוד מטעם קופות החולים, פנו אל חוות המרחב הפתוח בטלפון 08-9211506.