08-9211506    

רכיבה על סוסים – חוויה בלתי נשכחת, כל פעם מחדש

 

מי לא אוהב רכיבה על סוסים? אפילו מי שלא עשה זאת מעולם, יודע כמה הוא מפסיד ושזוהי חוויה יוצאת דופן. מה כל כך מיוחד? בה? – ובכן, מלבד עוצמתה של החיה הזו, אנו כל כך התרגלנו לחיים שבמנותק מהטבע, שהמפגש הישיר איתו הופך למרגש ולמסקרן. בכל פעם מחדש כיף ללמוד את מערכת יחסי הגומלין שעם החיה, ולראות כיצד אפילו במפגש קצר בן שעה אחת – גם אם הוא חד פעמי – מתרחש תהליך יפיפה של למידה, הקשבה והסתגלות.

 

על חוות המרחב הפתוח

 

אנו בחוות המרחב הפתוח מציעים לכם חוויה יוצאת דופן של מפגש עם סוסים, מכיוון שהמקום צופה לנוף קסום ובשל כך מציע אווירה אחרת, למרות שהוא ממוקם ממש במרכז הארץ. אך חשוב מכך, חווית הביקור במקום היא מיוחדת במינה, ומכיוון שמלבד חוות סוסים אנו מציעים גם
שיעורי רכיבה טיפולית, וכן לימודי רכיבה טיפולית מקצועיים – לאלה העתידים להדריך את החניכים. במקום בו מתגשמים החלומות, גם ביקור "שגרתי" של כיף הופך לבעל ערך ולימוד חינוכי, והדבר ניכר בכל אחת ואחת מפעילויות החווה, כמו גם בקרב אנשי הצוות.

 

מה כל כך מיוחד ברכיבה על סוסים?

 

כאשר באים לרכב לסוס המרשים והגדול, יש לדעת בראש ובראשונה כיצד לגשת אליו. זוהי מיומנות שאינה באה לכולם באופן טבעי, והיא בהחלט ניתנת לרכישה. לאחר מכן, יש לעבור עם הסוס תהליכים רבים כדי לבנות מערכת של אמון הדדי, כאשר הוא למעשה מוביל אתכם וגם אתם מובילים אותו. זהו קשר מיוחד במינו, שנבנה גם אם אתם מגיעים למפגש חד פעמי בן שעה אחת, כל שכן אם אתם עוברים כאן תהליך ארוך טווח ומעמיק, שנועד לסייע לכם בביצוע מיומנויות שונות בחיי היומיום שלכם.

 

סוג אטרקציה שונה ומיוחד

 

כמעט כל מי שנמצא בחופשה משפחתית, או אפילו מי שרוצה סתם לשבור קצת את השגרה ולבלות עם חברים או עם בני משפחה באטרקציה שקרובה לבית – מחפש קודם כל את הכיף.
אנו מציעים, מלבד הכיף, חוויה עם ערך מוסף, כזו שלא תישכח במהרה כמו אטרקציות אחרות. זוהי הזדמנות להרפתקה, וליציאה למסע משותף, גם אם הוא אינו ארוך. כמובן שתוכלו גם לשוב לחווה כל אימת שתרצו, וליהנות מהמקום פעם אחר פעם.

 

רכיבה על סוסים – כל אחד יכול

 

אם יש משהו שגם אנחנו בחוות המרחב הפתוח לומדים כל פעם מחדש לגבי רכיבה על סוסים, הוא שכל אחד יכול להתגבר על מכשולים. בכל שבוע פוקדים את המקום כ-350 מבקרים, ולמרות שעבור חלקם העלייה על גב הסוס היא מפחידה  בסופו של דבר כל אחד עושה זאת בזמנו ועם חיוך גדול של סיפוק.