08-9211506    

אם אתם מחפשים קייטנות לילדים ברחובות עבור חופשת הפסח והחופש הגדול, כדאי שתכירו את הקייטנה שלנו בחוות "המרחב הפתוח". מדובר בחוות סוסים המהווה גם מרכז טיפולי עם חוגי רכיבה מסוגים שונים, קייטנות ומחנה קיץ. היא שוכנת במתחם מטופח ויפהפה של 20 דונמים ובו אורוות, מתקני משחק, מגרשי רכיבה ופינות ישיבה, וגם דרים בו לא מעט בעלי חיים שמתרוצצים חופשי או מצויים במתחמים סגורים. בשורות הבאות נספר לכם על הקייטנה המיוחדת שלנו ועל היתרונות הרבים שגלומים בה עבור ילדיכם.

 

פעילויות בקייטנה

הקייטנה מבוססת על סדר יום שמתחלק למגוון פעילויות קבועות ומשתנות. מטבע הדברים, רבות מהן עוסקות בסוסים ובדגש על העצמה אישית של הילדים, כמו שיעורי רכיבה, טיולי שטח, לימוד תיאורטי ומעשי על עולם הסוסים וטיפול בהם. בנוסף, מתקיימות פעילויות כמו פרויקטים קבוצתיים, מגוון סדנאות איכות המועברות על ידי אנשי מקצוע, משחקי חברה וגיבוש, וזמן חופשי בפינת הליטוף, לאפיית פיתות בטבון ושהייה בערסלים. הקייטנה מיועדת לילדים בטווח גילאים נרחב שבין 5 ל- 16 שנים, ולכן אנו מחלקים אותם לקבוצות של 10 משתתפים לפי קבוצת הגיל. לכל קבוצה צמודים מדריך רכיבה בהתאם לרמה ולצרכים, וכן מדריך חינוכי בעל ניסיון מקצועי רב. המדריכים מקפידים להעביר לילדים את ערכי החווה ופועלים בהתאם לשיטת המרחב הפתוח, בדגש על רוך, גמישות, פניה בגובה העיניים, ושמירה על גבולות ובטחון משתתפי הקייטנה.

 

יתרונות הקייטנה שלנו

אתם בוודאי יודעים שישנן לא מעט קייטנות לילדים ברחובות ולכן חשוב לנו לספר לכם על חלק מהיתרונות של הגעה לקייטנה שלנו:

  • המרחב – החווה שלנו שוכנת במתחם רחב ידיים ופתוח, עם המון בעלי חיים ואווירה משוחררת ורגועה. לכן, הילדים נהנים משילוב אידיאלי מבחינתם של הרבה עניין, סקרנות והתלהבות, לצד אפשרות לנוח ולהירגע.

  • ערך מוסף – מטרת הקייטנה איננה "להעביר את הזמן" אלא להעניק לילדים כלים חשובים. לדוגמא, המגע השוטף עם בעלי החיים וכמובן עם הסוסים מחזק את הקשר של הילדים לסביבתם ולטבע בכלל, ואת תחושות הכבוד וההערכה כלפיהם. כמו כן, במהלך הקייטנה לומדים הילדים על עולם הסוסים ובעלי החיים, כאשר הידע והחוויות מלווים אותם גם בהמשך ולא פעם פותחים בפניהם תחומי עניין חדשים גם לעתיד.

  • העצמה אישית – הטיפול, הרכיבה והמגע עם הסוסים מחזק את בטחונו העצמי של הילד, ומעניק לו חוויה חשובה ביותר של שליטה, רגישות לאחר והצלחה. זאת בנוסף לפעילויות מגוונות התורמות ליכולותיו החברתיות ולתחושת השייכות וההשתלבות בקבוצה בעלת תחומי עניין דומים.

 

לפרטים נוספים והרשמה

זו הייתה רק סקירה קטנה של פעילויות הקייטנה ויתרונותיה. למידע נוסף והרשמה הינכם מוזמנים לפנות אל חוות "המרחב הפתוח" בטלפון 08-9211506.