08-9211506    

אנו בחוות "המרחב הפתוח" מאמינים שבני נוער אינם חייבים להעביר את ימי החופשה בבטלה גמורה ובחוסר עניין. נכון שהמנוחה והשחרור ממטלות בית הספר חשובים מאוד, אך אין בכך לומר שכל הימים חייבים לעבור מול המחשב או הטאבלט על הכורסא. לכן בנינו במיוחד עבור בני נוער מחנה קיץ ייחודי אשר יגלה בפניהם את עולמם הקסום של הסוסים, ועל הדרך יעניק להם כלים חשובים וחוויות נפלאות.

 

מחנה הקיץ שלנו

מחנה קיץ לנוער בחוות "המרחב הפתוח" מתאים לנערים ונערות בני 12 עד 16 שנים, שיכולים להיות עם ניסיון קודם ברכיבה על סוסים או ללא ניסיון בכלל. לאור היכרות ומעמיקה ורבת שנים עם עולמם, תחומי עניינם והאתגרים הייחודים של בני נוער, בנינו תוכנית מעמיקה, מלמדת, מעשירה וחווייתית מאוד שתדבר אליהם. מדובר במחנה המתקיים בימי ראשון עד שישי בשעות שמונה בבוקר עד חמש אחר הצהריים, כאשר בכל יום יתקיימו פעילויות מגוונות. לדוגמא, משתתפי המחנה ילמדו באופן מעשי ותיאורטי על הסוסים והטיפול בהם, יעברו מדי יום שיעורי רכיבה במגרשים, וגם יצאו לטיול בשטח. יתר על כן, בלילה שבין חמישי לשישי תצא הקבוצה להרפתקה משותפת של רכיבת לילה לאור הירח. זוהי חוויה מרגשת ובלתי נשכחת של התמודדות, הנאה והצלחה, שבסיומה נחזור אל החווה כדי לישון ולמחרת נצא על הבוקר לטיול זריחה בתל גזר.

 

למה כדאי?

ישנם כמה יתרונות חשובים בהצטרפות אל הקייטנה שלנו. ראשית, מי שמשתתף בה זוכה להכיר חברים בעלי תחומי עניין משותפים, וכך נוצרים קשרים עמוקים שעוד יימשכו בעתיד. שנית, זוהי הזדמנות להכניס אל החופש פעילויות מעניינות, מאתגרות ומלהיבות, במקום להעביר עוד יום בלי לעשות משהו מיוחד. בנוסף, הרכיבה והטיפול בסוסים נותנות למשתתפים המון כוחות, החל בחיזוק הביטחון העצמי, דרך הרגשת שליטה, ועד לשיפור היכולות החברתיות. בתוך כך, כל הפעילויות והשיעורים מועברים באופן נעים, חברי ומשוחרר, באווירה תומכת שמאפשרת לכל אחד לבטא את עצמו ואת יכולותיו.

 

למידע והרשמה

רוצים לשמוע עוד על מחנה קיץ לנוער בחווה שלנו? חושבים להירשם? פנו אלינו בטלפון 08-9211506 ואנו נשמח לענות על כל שאלה.